plaukimas baidaremis Nerimi

Baidarės diena – puiki proga rezervuoti plaukimą

Ar žinojote, kad birželio 26-oji yra laikoma baidarės diena. Neįprasta, mažai kam žinoma šventė, tačiau tikrai tai puiki proga pagalvoti apie laisvalaikio organizavimą ir susiplanuoti kelione baidarėmis. Ji minima nuo 2007 metų.

Bene geriausias būdas paminėti tokią dieną yra pasinaudoti baidarių nuoma (nebent turite savo nuosavą baidarę), įkalbinti bent vieną draugą ir leisti į vieną iš puikių upių Vilniuje ar bet kur kitur Lietuvoje – plaukti tikrai yra kur, nepaisant to, jog šiais metais klimatas ir pagailėjo vandens upėms, didžioji dalis upių yra tinkamos plaukimui.

Gaila, jog baidarės diena nėra nedarbo diena, tad jei šiandien neturite galimybės plaukti – rezervuokite baidarę artimiausiam laisvadieniui. Didžiuliai karščiai ir noras pailsėti nuo miesto kaitros tikrai puikiai dera su baidarėmis. Plaukdami upe ne tik jausite didesnę gaivą, galėsite išsimaudyti, bet taip pat ir turėsite progą pasideginti, pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Tam nereikia niekur toli vykti – Vilniaus upės puikiai tam tinka!

Baidarės dieną paminėti įdomiau galima ir organizuojant ilgesnę, porą dienų trunkančią išvyką. Karšti orai tam puikiai tinka, kadangi nakvynė gamtoje, palapinėse nesukelia papildomų rūpesčių. Tiems, kurie retai leidžiasi į panašias keliones dabar yra tikrai puiki proga! Be viso to, baidarių nuoma šiandien yra viena patraukliausių ir paprasčiausiai pasiekiamų pramogų už tikrai prieinamą kainą! Daugiau nei pusė mūsų paslaugomis pasinaudojusių klientų plaukia dar ne vieną kartą, o tai tik įrodo, kokia puiki pramoga yra plaukimas baidarėmis. Taip pat tai pabrėžia baidarių dienos minėjimo svarbą – paminėti vieną smagiausių vasaros pramogų tikrai reikia. Kviečiami prisijungti ir minėti ją kartu su mumis – susisiekite nors ir dabar!