Baidarės Nerimi

Plaukimas baidarėmis Nerimi dažniausiai suvilioja šeimas, didesnes draugų kompanijas, įmones. Tačiau tai puikiai tinkama upė net ir poroms, kurios nori romantikos, ramybės ir nesudėtingo irklavimo. Nepaisant to, jog upė yra plati, o plaukti joje iš tiesų lengva, po plaukimo emocijų būna tikrai nemažai.

Rekomenduojamas baidarių maršrutas Nerimi

Populiariausias baidarių maršrutas plaukiant Nerimi yra nuo Ožkinių (Verkių sen.) iki Baltojo tilto pievos. Tai užima keletą valandų, yra nesunku įveikti ir pakanka įspūdžiams bei gerai nuotaikai. Šį baidarių maršrutą nesunkiai įveikia mažiau patyrę irkluotojai, šeimos su mažamečiais vaikais, vyresnio amžiaus žmonės. Mėgstantiems irkluoti greičiau – šis maršrutas baidarėmis gali būti per trumpas.

Atstumas ~15 km, trukmė ~3-4 val.

Kiti baidarių maršrutai

  • Verkių malūnas – Baltasis tiltas (~10 km, 1-2 val.)
  • Nemenčinė – Baltasis tiltas (~33 km, 6-8 val.)
  • Baltasis tiltas – Vievis (~55 km, 8-10 val.)
  • Baltasis tiltas – Stirniai (~25 km, 4-6 val.)

Dviejų dienų plaukimas baidarėmis Nerimi

Norintiems pasimėgauti plaukimu baidarėmis visą savaitgalį ar kitas dvi laisvas dienas rekomenduojami dviejų dienų baidarių maršrutai. Galima nakvynė palapinėse arba pakeliui esančiose sodybose. Siūlome šiuos baidarių maršrutus:

  • Buivydžiai – Baltasis tiltas (~65 km)
  • Baltasis tiltas – Kernavė (~70 km)

Dviejų dienų plaukimas baidarėmis – iššūkis, reikalaujantis šiokio tokio pasirengimo ir kantrybės. Rekomenduojame tikriems kelionių fanams!

Vilnius – Kaunas

Tikriems plaukimo entuziastams – plaukimas baidarėmis Nerimi iš Vilniaus į Kauną! Tai net trijų dienų kelionė, kurios metu įveiksite ~170 km. Rekomenduojame išbandyti ištvermės žygių gerbėjams. Plaukiant baidarėmis tris dienas teks su savimi gabenti visą amuniciją, įskantant palapinę, maisto rengimo įrangą lauko sąlygomis, taip pat atsarginių sausų drabužių. Nakvynės vietas padėsime rasti, yra galimybė nakvoti tiek stovyklavietėse, tiek sodybose, tačiau siekiantiems maksimaliai įdomių pojūčių siūlome rinktis nakvynę palapinėse. Tai gali būti puikus žygis draugų kompanijai ar įmonės kolektyvui. Rekomenduojame!