Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Aukštaitija – ežerų kraštas. O kur ežerai – ten dažniausiai ir upės. Nuostabūs Aukštaitijos baidarių maršrutai puikiai tiks ir šeimos plaukimui baidarėmis, ir didelėms draugų kompanijoms ar įmonių kolektyvams, kadangi baidarių maršrutų pasirinkimas yra ypač didelis. Pasiplaukiojimui baidarėmis galima rinktis tiek pačias populiariausias, daugeliui puikiai pažįstamas upes, tiek ir nedideles, mažai kam žinomas ir gerokai nutolusias nuo civilizacijos.

Plaukimas baidarėmis Žeimena

Baidarės Žeimena plaukia taip dažnai, jog ši upė spėjo gauti baidarių autostrados pravardę. Nepaisant didelio turistų skaičiaus, plaukimas baidarėmis Žeimena nebus sudėtingas ir laisvai prasilenksite su kitais plaukikais, mat upė gana plati, neturi daug užvartų ir kitų kliūčių. Dėl to ši upė dažnai laikoma gana nuobodžia, tačiau iš tiesų ji patinka daugumai. Greta Žeimenos upės gausu įvairių stovyklaviečių, tad tai puikus pasirinkimas, norintiems pailsėti porą dienų.

Plaukimas baidarėmis Lakaja ir jos ežerai

Lakaja – gana siaura, tačiau pakankamai vandens turinti upė, pratekanti ne vieną ežerą ir galiausiai įtekanti į Žeimenos upę. Plaukimas baidarėmis Lakaja ir Žeimena labai populiarus dviejų dienų baidarių maršrutams, šią upę renkasi ir šeimos su vaikais.

Plaukimas baidarėmis Būka

Įdomi, vingiuota, kartais sudėtinga, o kartais visai paprasta upė ir ežerai pakeliui – tai plaukimas baidarėmis Būka. Plaukdami baidarėmis šia upe ne tik praplauksite vieną žymiausių Aukštaitijos Nacionalinio parko vietų – Ginučių malūną (dažnai tai gera finišo vieta), bet taip pat ir galėsite išvysti vienintelį Lietuvoje ežerą, esantį saloje Baluošo ežere.

Kitos Aukštaitijos upės

Aukštaitijos baidarių maršrutai tikrai neapsiriboja trimis upėmis, todėl kviečiame Jus skambinti mums ir mes padėsime Jums išsirinkti patį geriausią variantą. Trokštantiems plaukti baidarėmis daugiau nei vieną dieną padėsime rasti nemokamą ar mokamą stovyklavietę, užsakyti sodybą (vasaros metu didelis užimtumas – planuokite iš anksto!)