Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi

Norite pakviesti savo antro pusę romantiškai praleisti vakarą, tačiau visi jaukūs Senamiesčio restoranai ir kavinės jau seniai pabodo? Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi bus puikiu vakaro pabėgimo planu. Garantuojame romantiškas akimirkas ir nuostabią upės atmosferą.

Naktinis maršrutas – pora valandų plaukymo

Kaip simboliška – pora irkluotojų plauks porą valandų. Tiesa, vieni užtrunka ilgiau, kiti linkę paskubėti, tačiau vidutiniškai naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi trunka apie dvi valandas. Panašiai kaip ir romantiška vakarienė restorane.

Susitikę Forum Palace aikštelėje (detaliau žiūrėti kontaktuose) automobiliu būsite nuvežti iki Verkių, kur sėsite į baidares ir galėsite mėgautis ramybe bei nuostabia aplinka neišvykdami iš Vilniaus. Finišuosite tradicinėje baidarių finišo vietoje – už Baltojo tilto.

Ar saugu plaukti baidarėmis naktį?

Tikrai taip – pavojaus plaukti baidarėmis naktį tikrai nėra. Visų pirma, prieš plaukimą būsite instruktuojami, o Vilnius yra gyvas miestas vakarais, apstu gatvės žibintų, kurie apšviečia ir upę. Giedrą naktį orientuotis lengva ir pagal žvaigždes ar ryškų mėnulį . Be kita ko, Neryje tikrai nėra kaip pasiklysti!

Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi – tik geriausi atsiliepimai

naktinis plaukimas baidaremis Nerimi

Kartą pamėginę plaukti baidarėmis Nerimi naktį mūsų klientai mielai rekomenduoja šią pramogą ir savo draugams. Galime tik pasidžiaugti, kad šį plaukimą baidarėmis ypač vertina įvairaus amžiaus poros!