Baidarės Voke

Dažnai užmiršta, tačiau patyrusiu baidarių gerbėjų puikiai žinoma Vokės upė yra tikrai dėmesio vertas pasirinkimas. Nuo ramaus pasiirstymo iki gana ekstremalaus plaukimo baidarėmis – Vokė permaininga upė, ryškiai išsiskirianti iš dviejų populiariausiųjų – Neries ir Vilnelės. Siūlome dienos / pusdienio baidarių maršrutus, kurie išmėginti įvairių baidarių gerbėjų ir sulaukia nemažai teigiamų įvertinimų. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir kitokio ilgio bei trukmės baidarių maršrutą, kadangi prie upės privažiuoti ir baidares į vandenį įleisti galima daugybėje skirtingų vietų.

Mūrinė Vokė – Neries santaka

Plaukimas baidarėmis Voke nuo Mūrinės Vokės iki Neries santakos užims 2-3 valandas, per kurias smagiai nuirkluosite apie 10 kilometrų. Puikus pasirinkimas neskubantiems ir norintiems lengvai atsipūsti.

Kiti vienos dienos baidarių maršrutai Vokės upe

    • Pradėdami nuo Senojo Gardino plento ir baigdami plaukimą baidarėmis Neries santakoje plaukime užtruksite 3-4 valandas, per kurias įveiksite ~15 km.
  • Norintiems plaukti baidarėmis kiek ilgiau siūlome baidarių maršrutą nuo Pagirių iki tos pačios vietos – santakos su Nerimi. Plaukimas baidarėmis truks apie 5-7 val., o įveikiamas maršrutas bus apie 23 km.

Plaukdami baidarėmis Vokės upe pamatysite tiek laukinį, tiek stipriai civilizacijos paliestą gamtą, o pačioje upėje yra nemažai įvairių kliūčių, vienos kurių lengvai apiplaukiamos, kitos privers palaviruoti daugiau. Upė puikiai tinkama vienos dienos baidarių žygiams, tuo tarpu norintiems plaukti baidarėmis ilgiau siūlome kelionę tęsti Nerimi.

Vokėje yra kur kas mažiau plaukiančiųjų, tad ieškantiems daugiau privatumo ir ramybės plaukiant baidarėmis ši upė tiks kur kas labiau nei populiariosios.