Naktinis plaukimas Nerimi

Norite pakviesti savo antro pusę romantiškai praleisti vakarą, tačiau visi jaukūs Senamiesčio restoranai ir kavinės jau seniai pabodo? Naktinis plaukimas Nerimi bus puikiu vakaro pabėgimo planu. Garantuojame romantiškas akimirkas ir nuostabią upės atmosferą.

Naktinis maršrutas – pora valandų plaukymo

Kaip simboliška – pora irkluotojų plauks porą valandų. Tiesa, vieni užtrunka ilgiau, kiti linkę paskubėti, tačiau vidutiniškai naktinis plaukimas Nerimi trunka apie dvi valandas. Panašiai kaip ir romantiška vakarienė restorane.

Susitikę Forum Palace aikštelėje (detaliau žiūrėti kontaktuose) automobiliu būsite nuvežti iki Verkių, kur sėsite į baidares ir galėsite mėgautis ramybe bei nuostabia aplinka neišvykdami iš Vilniaus. Finišuosite tradicinėje baidarių finišo vietoje – už Baltojo tilto.

Ar saugu plaukti naktį?

Tikrai taip – pavojaus plaukti naktį tikrai nėra. Visų pirma, prieš plaukimą būsite instruktuojami, o Vilnius yra gyvas miestas vakarais, apstu gatvės žibintų, kurie apšviečia ir upę. Giedrą dieną orientuotis lengva ir pagal žvaigždes ar ryškų mėnulį . Be kita ko, Neryje tikrai nėra kaip pasiklysti!

Naktinis plaukimas Nerimi – tik geriausi atsilipimai

Kartą pamėginę plaukti Nerimi naktį mūsų klientai mielai rekomenduoja šią pramogą ir savo draugams. Galime tik pasidžiaugti, kad šį plaukimą ypač vertina įvairaus amžiaus poros!