Maršrutai

Plaukti baidarėmis tuo pačiu maršrutu skirtingu laiku gali reikšti labai skirtingą patirtį, tačiau kaip bebūtų, kartais norisi išmėginti kur kas daugiau nei vieną ir tą pačią upės atkarpą. Siūlome peržvelgti, kurie mūsų siūlomi baidarių maršrutai Jums dar nėra pažįstami ir išmėginti vieną ar kitą jau artimiausiu metu.

Plaukimas Nerimi

Baidarių maršrutai: NerisNeris – plati upė, kurioje lengvai įsitenka tiek didžiulės kompanijos, tiek ir saugiai jaučiasi šeimos su vaikais ar mažiau patyrę baidarių gerbėjai. Rekomenduojame plaukimą Nerimi išmėginti kiekvienam!

Plačiau…

O ar mėginai plaukti Nerimi naktį? Miesto žibintų šviesos, romantiška atmosfera – naktinis plaukimas Nerimi yra puikus pasirinkimas ieškantiems romantikos pačiame Vilniaus centre. Plačiau…

Plaukimas Vilnele

Baidarių maršrutai: VilnelėVilnelė (Vilnia) – gausybės gražių žodžių sulaukianti upė, kurią dauguma netgi vadina mažybine forma. Yra nemažai entuziastų, kurie Vilnele plaukia net ankstyvą pavasarį, o kiti mėgaujasi ja visus metus. Ko gero tai viena iš tų upių, kurioje kas kartą laukia kažkas naujo ir netikėto.

Plačiau…

Kiti baidarių maršrutai

Išrankiausiems savo klientams galime pasiūlyti daugybę alternatyvų minėtoms upėms. Plukdome ir mažiau žinomomis upėmis, ir populiariomis. Tik išsirinkite tokią, kurioje bus malonu – unikalūs baidarių maršrutai yra puikus pasirinkimas ieškant nuotykių.

Rekomenduojame:

  • Vokė – Vilniaus pakraščio upė.
  • Merkys – pietų Lietuvos perlas, kurio aukštupį išmėginti vertėtų kiekvienam, ypač jau plaukusiems žemupiu.
  • Aukštaitijos upių tinklas – nepaliekantis abejingų.